trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 23:28 | |
Mototechna | 23:29 | |
K Hájům | 23:30 | |
K Fialce | 23:31 | |
Bucharova | 23:33 | |
Nušlova | 23:34 | |
Nové Butovice | 23:36 | |
Karlštejnská | 23:38 | |
Butovická | 23:39 | |
Sídliště Jinonice | 23:40 | |
Jinonice | 23:42 | |
Vidoule | 23:43 | |
Hutmanka | 23:44 | |
U Waltrovky | 23:45 | |
Pod Šmukýřkou | 23:46 | |
U Měchurky | 23:47 | |
Klamovka | 23:48 | |
Klamovka | 23:50 | |
Nad Klamovkou | 23:51 | |
Pod Lipkami | 23:52 | |
Podbělohorská | 23:53 | |
Spiritka | 23:54 | |
Diskařská | 23:56 | |
Stadion Strahov | 23:57 | |
Koleje Strahov | 23:58 | |
Malovanka | 24:00 | |
Pod Královkou | 24:01 | |
Na Petynce | 24:02 | |
Vozovna Střešovice | 24:04 | |
Prašný most | 24:05 | |
Vítězné náměstí | 24:06 | |
Dejvická | 24:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost