trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 15:21 | |
Mototechna | 15:22 | |
K Hájům | 15:23 | |
K Fialce | 15:24 | |
Bucharova | 15:26 | |
Nušlova | 15:27 | |
Nové Butovice | 15:29 | |
Karlštejnská | 15:31 | |
Butovická | 15:32 | |
Sídliště Jinonice | 15:33 | |
Jinonice | 15:35 | |
Vidoule | 15:36 | |
Hutmanka | 15:37 | |
U Waltrovky | 15:38 | |
Pod Šmukýřkou | 15:39 | |
U Měchurky | 15:40 | |
Klamovka | 15:42 | |
Klamovka | 15:44 | |
Nad Klamovkou | 15:45 | |
Pod Lipkami | 15:46 | |
Podbělohorská | 15:47 | |
Spiritka | 15:48 | |
Diskařská | 15:50 | |
Stadion Strahov | 15:51 | |
Koleje Strahov | 15:52 | |
Malovanka | 15:54 | |
Pod Královkou | 15:55 | |
Na Petynce | 15:56 | |
Vozovna Střešovice | 15:58 | |
Prašný most | 15:59 | |
Vítězné náměstí | 16:01 | |
Dejvická | 16:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost