trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 09:14 | |
Stodůlky | 09:16 | |
Luka | 09:18 | |
Lužiny | 09:19 | |
Hůrka | 09:21 | |
Nové Butovice | 09:22 | |
Jinonice | 09:24 | |
Radlická | 09:26 | |
Smíchovské nádraží | 09:29 | |
Anděl | 09:31 | |
Karlovo náměstí | 09:33 | |
Národní třída | 09:34 | |
Můstek - B | 09:35 | |
Náměstí Republiky | 09:37 | |
Florenc - B | 09:38 | |
Křižíkova | 09:40 | |
Invalidovna | 09:42 | |
Palmovka | 09:43 | |
Českomoravská | 09:46 | |
Vysočanská | 09:47 | |
Kolbenova | 09:49 | |
Hloubětín | 09:51 | |
Rajská zahrada | 09:53 | |
Černý Most | 09:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost