trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kobylisy | 12:14 | |
Sídliště Kobylisy | 12:15 | |
Mirovická | 12:16 | |
Vozovna Kobylisy | 12:17 | |
Za Čimickým hájem | 12:18 | |
Přívorská | 12:20 | |
Libeňská | 12:21 | |
Čimice | 12:22 | |
Sídliště Čimice | 12:23 | |
Sídliště Čimice | 12:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost