trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kobylisy | 10:44 | |
Sídliště Kobylisy | 10:45 | |
Mirovická | 10:46 | |
Vozovna Kobylisy | 10:47 | |
Za Čimickým hájem | 10:48 | |
Přívorská | 10:50 | |
Libeňská | 10:51 | |
Čimice | 10:52 | |
Sídliště Čimice | 10:53 | |
Sídliště Čimice | 10:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost