jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
144
Kobylisy - Poliklinika Mazurská
trasa
zastávka
čas
Kobylisy
16:40
vystoupit »
Písečná
16:42
vystoupit »
Čimický háj
16:43
vystoupit »
Dunajecká
16:44
vystoupit »
Na Pazderce
16:45
vystoupit »
Poliklinika Mazurská
16:49
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.