trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Staré Bohnice | 17:53 | |
Sídliště Bohnice | 17:55 | |
Zhořelecká | 17:56 | |
Krakov | 17:57 | |
Na Pazderce | 17:58 | |
Dunajecká | 17:59 | |
Čimický háj | 18:00 | |
Písečná | 18:02 | |
Služská | 18:03 | |
Kobylisy | 18:04 | |
Poliklinika Čumpelíkova | 18:06 | |
Kobyliská střelnice | 18:07 | |
Bojasova | 18:08 | |
Šimůnkova | 18:09 | |
Šimůnkova | 18:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost