trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 16:46 | |
Palackého náměstí | 16:47 | |
Jiráskovo náměstí | 16:49 | |
Arbesovo náměstí | 16:51 | |
Švandovo divadlo | 16:52 | |
Kobrova | 16:53 | |
Holečkova | 16:54 | |
Hřebenka | 16:56 | |
U Palaty | 16:58 | |
Stadion Strahov | 16:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost