trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 11:46 | |
Palackého náměstí | 11:47 | |
Jiráskovo náměstí | 11:49 | |
Arbesovo náměstí | 11:51 | |
Švandovo divadlo | 11:52 | |
Kobrova | 11:53 | |
Holečkova | 11:54 | |
Hřebenka | 11:56 | |
U Palaty | 11:58 | |
Stadion Strahov | 11:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost