trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 11:01 | |
Palackého náměstí | 11:02 | |
Jiráskovo náměstí | 11:04 | |
Arbesovo náměstí | 11:06 | |
Švandovo divadlo | 11:07 | |
Kobrova | 11:08 | |
Holečkova | 11:09 | |
Hřebenka | 11:11 | |
U Palaty | 11:13 | |
Stadion Strahov | 11:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost