trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 12:43 | |
U Palaty | 12:44 | |
Hřebenka | 12:46 | |
Holečkova | 12:48 | |
Kobrova | 12:49 | |
Švandovo divadlo | 12:50 | |
Arbesovo náměstí | 12:51 | |
Jiráskovo náměstí | 12:54 | |
Karlovo náměstí | 13:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost