trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 10:58 | |
U Palaty | 10:59 | |
Hřebenka | 11:01 | |
Holečkova | 11:03 | |
Kobrova | 11:04 | |
Švandovo divadlo | 11:05 | |
Arbesovo náměstí | 11:06 | |
Jiráskovo náměstí | 11:09 | |
Karlovo náměstí | 11:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost