trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Stadion Strahov | 10:13 | |
U Palaty | 10:14 | |
Hřebenka | 10:16 | |
Holečkova | 10:18 | |
Kobrova | 10:19 | |
Švandovo divadlo | 10:20 | |
Arbesovo náměstí | 10:21 | |
Jiráskovo náměstí | 10:24 | |
Karlovo náměstí | 10:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost