jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
11
Horky - Spořilov
trasa
zastávka
čas
Horky
07:13
vystoupit »
Pod Jezerkou
07:14
vystoupit »
Michelská
07:16
vystoupit »
Plynárna Michle
07:17
vystoupit »
Chodovská
07:18
vystoupit »
Teplárna Michle
07:20
vystoupit »
Spořilov
07:30
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.