trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hloubětín | 04:40 | |
Sídliště Hloubětín | 04:41 | |
Sídliště Lehovec | 04:43 | |
Žárská | 04:44 | |
Hejtmanská | 04:45 | |
Generála Janouška | 04:47 | |
Doležalova | 04:48 | |
Kapitána Stránského | 04:49 | |
Breitcetlova | 04:50 | |
Černý Most | 04:52 | |
Černý Most | 04:54 | |
Chvaly | 04:57 | |
Vojická | 04:58 | |
Nádraží Horní Počernice | 05:00 | |
Lukavecká | 05:01 | |
Komárovská | 05:02 | |
Třebešovská | 05:03 | |
Ve Žlíbku | 05:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost