trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 09:37 | |
Želivského | 09:38 | |
Bělocerkevská | 09:40 | |
Na Míčánkách | 09:41 | |
Kodaňská | 09:42 | |
Čechovo náměstí | 09:44 | |
Bohemians | 09:45 | |
Ukrajinská | 09:47 | |
Kloboučnická | 09:49 | |
Pod Jezerkou | 09:50 | |
Michelská | 09:52 | |
Hadovitá | 09:53 | |
Jemnická | 09:54 | |
Pod Dálnicí | 09:56 | |
Kačerov | 09:57 | |
Nemocnice Krč | 10:00 | |
Zálesí | 10:01 | |
Sulická | 10:02 | |
Novodvorská | 10:03 | |
Lhotka | 10:04 | |
Sídliště Lhotka | 10:06 | |
Hasova | 10:07 | |
Labe | 10:08 | |
Družná | 10:10 | |
Tylova čtvrť | 10:11 | |
Na Havránce | 10:12 | |
Obchodní náměstí | 10:14 | |
Nádraží Modřany | 10:15 | |
Cukrovar Modřany | 10:16 | |
Komořany | 10:18 | |
Komořany | 10:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost