trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ústavy Akademie věd | 10:57 | |
V Lískách | 10:58 | |
IKEM | 10:59 | |
Ústav mateřství | 11:00 | |
Klárův ústav | 11:01 | |
Nemocnice Krč | 11:02 | |
U Labutě | 11:03 | |
Kačerov | 11:05 | |
V Zápolí | 11:07 | |
Depo Kačerov | 11:08 | |
Starý Spořilov | 11:09 | |
Roztylské náměstí | 11:10 | |
Lešanská | 11:11 | |
Spořilov | 11:13 | |
Spořilov | 11:14 | |
Měchenická | 11:15 | |
Sídliště Spořilov | 11:16 | |
Sídliště Spořilov | 11:17 | |
U Lípy | 11:18 | |
Záběhlická škola | 11:20 | |
Topolová | 11:21 | |
Centrum Zahradní Město | 11:22 | |
Zahradní Město | 11:24 | |
Na Padesátém | 11:25 | |
Skalka | 11:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost