trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jižní Město | 11:24 | |
Horčičkova | 11:25 | |
Háje | 11:26 | |
Metodějova | 11:28 | |
Ke Kateřinkám | 11:29 | |
Opatov | 11:31 | |
Litochlebské náměstí | 11:33 | |
Chodovská tvrz | 11:34 | |
Chodovec | 11:36 | |
Choceradská | 11:37 | |
Hlavní | 11:38 | |
Spořilov | 11:39 | |
Teplárna Michle | 11:41 | |
Chodovská | 11:42 | |
Bohdalec | 11:44 | |
Slavia | 11:46 | |
Bělocerkevská | 11:47 | |
Vlašimská | 11:49 | |
Orionka | 11:51 | |
Flora | 11:53 | |
Olšanské náměstí | 11:55 | |
Rokycanova | 11:56 | |
Černínova | 11:58 | |
Ohrada | 12:00 | |
Krejcárek | 12:02 | |
Odlehlá | 12:03 | |
Skloněná | 12:04 | |
Novovysočanská | 12:05 | |
K Žižkovu | 12:07 | |
Nádraží Libeň | 12:09 | |
Vysočanská | 12:11 | |
Prosek | 12:15 | |
Nový Prosek | 12:16 | |
Letňanská | 12:17 | |
Letňany | 12:19 | |
Výstaviště Letňany | 12:20 | |
Dobratická | 12:21 | |
Tupolevova | 12:22 | |
Fryčovická | 12:24 | |
Trutnovská | 12:26 | |
Obchodní centrum Čakovice | 12:27 | |
Za Avií | 12:28 | |
Čakovický zámek | 12:30 | |
Krystalová | 12:31 | |
Sídliště Čakovice | 12:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost