trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chodov | 10:33 | |
Dědinova | 10:35 | |
Roztyly | 10:37 | |
Choceradská | 10:40 | |
Hlavní | 10:41 | |
Spořilov | 10:42 | |
Teplárna Michle | 10:44 | |
Chodovská | 10:45 | |
Bohdalec | 10:47 | |
Slavia | 10:49 | |
Bělocerkevská | 10:50 | |
Na Míčánkách | 10:52 | |
Kodaňská | 10:53 | |
Slovinská | 10:54 | |
Krymská | 10:56 | |
Jana Masaryka | 10:58 | |
Náměstí Míru | 10:59 | |
Římská | 11:00 | |
Na Smetance | 11:02 | |
Náměstí Winstona Churchilla | 11:03 | |
Pernerova | 11:06 | |
Florenc | 11:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost