trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Florenc | 05:45 | |
Pernerova | 05:46 | |
Náměstí Winstona Churchilla | 05:49 | |
Na Smetance | 05:50 | |
Římská | 05:51 | |
Náměstí Míru | 05:53 | |
Jana Masaryka | 05:54 | |
Krymská | 05:55 | |
Slovinská | 05:58 | |
Na Míčánkách | 05:59 | |
Bělocerkevská | 06:00 | |
Slavia | 06:02 | |
Bohdalec | 06:04 | |
Chodovská | 06:05 | |
Teplárna Michle | 06:06 | |
Spořilov | 06:08 | |
Hlavní | 06:09 | |
Sídliště Spořilov | 06:11 | |
Hlavní | 06:12 | |
Lešanská | 06:13 | |
Nad Pahorkem | 06:14 | |
Roztyly | 06:16 | |
Dědinova | 06:18 | |
Chodov | 06:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost