trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dvorce | 15:34 | |
Dvorce | 15:34 | |
U Školy | 15:36 | |
U Háje | 15:37 | |
Dobeška | 15:38 | |
U Dobešky | 15:39 | |
Zemanka | 15:40 | |
Zelený pruh | 15:41 | |
Na Planině | 15:42 | |
Ryšánka | 15:44 | |
Antala Staška | 15:45 | |
Poliklinika Budějovická | 15:46 | |
Budějovická | 15:48 | |
Zelená liška | 15:49 | |
Pankrác | 15:51 | |
Sídliště Pankrác | 15:53 | |
Kavčí hory | 15:54 | |
Na Hřebenech | 15:55 | |
Děkanka | 15:56 | |
Pražského povstání | 15:57 | |
Klikovka | 15:59 | |
Doliny | 16:00 | |
Podolská vodárna | 16:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost