trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Podolská vodárna | 05:02 | |
Doliny | 05:03 | |
Klikovka | 05:04 | |
Pražského povstání | 05:05 | |
Děkanka | 05:06 | |
Na Hřebenech | 05:07 | |
Kavčí hory | 05:08 | |
Milevská | 05:09 | |
Sídliště Pankrác | 05:10 | |
Pankrác | 05:11 | |
Pankrác | 05:12 | |
Zelená liška | 05:13 | |
Budějovická | 05:14 | |
Poliklinika Budějovická | 05:15 | |
Antala Staška | 05:16 | |
Ryšánka | 05:17 | |
Na Planině | 05:19 | |
Zemanka | 05:20 | |
U Dobešky | 05:21 | |
Dobeška | 05:22 | |
U Háje | 05:23 | |
U Školy | 05:24 | |
Dvorce | 05:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost