trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Florenc | 18:00 | |
Pernerova | 18:01 | |
U Památníku | 18:03 | |
Tachovské náměstí | 18:04 | |
Černínova | 18:06 | |
Ohrada | 18:07 | |
Biskupcova | 18:08 | |
Basilejské náměstí | 18:09 | |
Malešická | 18:11 | |
Třebešín | 18:12 | |
Na Palouku | 18:14 | |
Hostýnská | 18:15 | |
Plaňanská | 18:16 | |
Sídliště Malešice | 18:17 | |
Sídliště Malešice | 18:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost