trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Florenc | 17:00 | |
Pernerova | 17:01 | |
U Památníku | 17:03 | |
Tachovské náměstí | 17:04 | |
Černínova | 17:06 | |
Ohrada | 17:07 | |
Biskupcova | 17:08 | |
Basilejské náměstí | 17:09 | |
Malešická | 17:11 | |
Třebešín | 17:12 | |
Na Palouku | 17:14 | |
Hostýnská | 17:15 | |
Plaňanská | 17:16 | |
Sídliště Malešice | 17:17 | |
Sídliště Malešice | 17:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost