trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Malešice | 09:33 | |
Sídliště Malešice | 09:34 | |
Plaňanská | 09:35 | |
Hostýnská | 09:36 | |
Na Palouku | 09:37 | |
Třebešín | 09:39 | |
Malešická | 09:40 | |
Basilejské náměstí | 09:42 | |
Biskupcova | 09:43 | |
Ohrada | 09:45 | |
Černínova | 09:46 | |
Tachovské náměstí | 09:48 | |
U Památníku | 09:49 | |
Pernerova | 09:50 | |
Florenc | 10:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost