trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Florenc | 18:30 | |
Pernerova | 18:31 | |
U Památníku | 18:33 | |
Tachovské náměstí | 18:34 | |
Černínova | 18:36 | |
Ohrada | 18:37 | |
Biskupcova | 18:38 | |
Basilejské náměstí | 18:39 | |
Malešická | 18:41 | |
Třebešín | 18:42 | |
Na Palouku | 18:44 | |
Hostýnská | 18:45 | |
Plaňanská | 18:46 | |
Sídliště Malešice | 18:47 | |
Sídliště Malešice | 18:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost