trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Malešice | 12:53 | |
Sídliště Malešice | 12:54 | |
Plaňanská | 12:55 | |
Hostýnská | 12:56 | |
Na Palouku | 12:57 | |
Třebešín | 12:59 | |
Malešická | 13:00 | |
Basilejské náměstí | 13:02 | |
Biskupcova | 13:03 | |
Ohrada | 13:05 | |
Černínova | 13:06 | |
Tachovské náměstí | 13:08 | |
U Památníku | 13:09 | |
Pernerova | 13:10 | |
Florenc | 13:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost