trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Florenc | 13:15 | |
Pernerova | 13:16 | |
U Památníku | 13:18 | |
Tachovské náměstí | 13:19 | |
Černínova | 13:21 | |
Ohrada | 13:22 | |
Biskupcova | 13:23 | |
Basilejské náměstí | 13:24 | |
Malešická | 13:26 | |
Třebešín | 13:27 | |
Na Palouku | 13:29 | |
Hostýnská | 13:30 | |
Plaňanská | 13:31 | |
Sídliště Malešice | 13:32 | |
Sídliště Malešice | 13:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost