trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 17:41 | |
Sušická | 17:44 | |
Hanspaulka | 17:45 | |
Dyrinka | 17:46 | |
Špitálka | 17:47 | |
U Matěje | 17:48 | |
Juliska | 17:49 | |
Na Santince | 17:50 | |
Zelená | 17:52 | |
Nemocnice Bubeneč | 17:54 | |
Sibiřské náměstí | 17:56 | |
Hradčanská | 17:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost