trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 15:29 | |
Sušická | 15:32 | |
Hanspaulka | 15:33 | |
Dyrinka | 15:34 | |
Špitálka | 15:35 | |
U Matěje | 15:36 | |
Juliska | 15:37 | |
Na Santince | 15:38 | |
Zelená | 15:40 | |
Nemocnice Bubeneč | 15:42 | |
Sibiřské náměstí | 15:44 | |
Hradčanská | 15:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost