trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 13:29 | |
Sušická | 13:32 | |
Hanspaulka | 13:33 | |
Dyrinka | 13:34 | |
Špitálka | 13:35 | |
U Matěje | 13:36 | |
Juliska | 13:37 | |
Na Santince | 13:38 | |
Zelená | 13:40 | |
Nemocnice Bubeneč | 13:42 | |
Sibiřské náměstí | 13:44 | |
Hradčanská | 13:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost