trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 20:58 | |
Sibiřské náměstí | 21:00 | |
Goetheho | 21:01 | |
Nemocnice Bubeneč | 21:02 | |
Zelená | 21:03 | |
Na Santince | 21:05 | |
Juliska | 21:06 | |
U Matěje | 21:07 | |
Špitálka | 21:08 | |
Dyrinka | 21:09 | |
Hanspaulka | 21:10 | |
Sušická | 21:11 | |
Bořislavka | 21:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost