trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 14:41 | |
Sušická | 14:44 | |
Hanspaulka | 14:45 | |
Dyrinka | 14:46 | |
Špitálka | 14:47 | |
U Matěje | 14:48 | |
Juliska | 14:49 | |
Na Santince | 14:50 | |
Zelená | 14:52 | |
Nemocnice Bubeneč | 14:54 | |
Sibiřské náměstí | 14:56 | |
Hradčanská | 14:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost