trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 22:13 | |
Sibiřské náměstí | 22:15 | |
Goetheho | 22:16 | |
Nemocnice Bubeneč | 22:17 | |
Zelená | 22:18 | |
Na Santince | 22:20 | |
Juliska | 22:21 | |
U Matěje | 22:22 | |
Špitálka | 22:23 | |
Dyrinka | 22:24 | |
Hanspaulka | 22:25 | |
Sušická | 22:26 | |
Bořislavka | 22:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost