trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 15:17 | |
Sušická | 15:20 | |
Hanspaulka | 15:21 | |
Dyrinka | 15:22 | |
Špitálka | 15:23 | |
U Matěje | 15:24 | |
Juliska | 15:25 | |
Na Santince | 15:26 | |
Zelená | 15:28 | |
Nemocnice Bubeneč | 15:30 | |
Sibiřské náměstí | 15:32 | |
Hradčanská | 15:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost