trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 08:00 | |
Sušická | 08:03 | |
Hanspaulka | 08:04 | |
Dyrinka | 08:05 | |
Špitálka | 08:06 | |
U Matěje | 08:07 | |
Juliska | 08:08 | |
Na Santince | 08:09 | |
Zelená | 08:11 | |
Nemocnice Bubeneč | 08:13 | |
Sibiřské náměstí | 08:15 | |
Hradčanská | 08:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost