trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 12:05 | |
Sušická | 12:08 | |
Hanspaulka | 12:09 | |
Dyrinka | 12:10 | |
Špitálka | 12:11 | |
U Matěje | 12:12 | |
Juliska | 12:13 | |
Na Santince | 12:14 | |
Zelená | 12:16 | |
Nemocnice Bubeneč | 12:18 | |
Sibiřské náměstí | 12:20 | |
Hradčanská | 12:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost