trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 08:38 | |
Sibiřské náměstí | 08:40 | |
Goetheho | 08:41 | |
Nemocnice Bubeneč | 08:42 | |
Zelená | 08:43 | |
Na Santince | 08:45 | |
Juliska | 08:46 | |
U Matěje | 08:48 | |
Špitálka | 08:49 | |
Dyrinka | 08:50 | |
Hanspaulka | 08:51 | |
Sušická | 08:52 | |
Bořislavka | 09:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost