trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 21:17 | |
Lihovar | 21:19 | |
Chodovec | 21:27 | |
Chodovská tvrz | 21:29 | |
Litochlebské náměstí | 21:30 | |
Bachova | 21:31 | |
Mikulova | 21:32 | |
Hněvkovského | 21:33 | |
Modrá škola | 21:34 | |
Háje | 21:36 | |
Horčičkova | 21:37 | |
Jakobiho | 21:40 | |
Sídliště Petrovice | 21:41 | |
Poliklinika Petrovice | 21:42 | |
Veronské náměstí | 21:43 | |
Nové Petrovice | 21:43 | |
Livornská | 21:44 | |
Bolevecká | 21:45 | |
Na Vartě | 21:46 | |
Boloňská | 21:47 | |
Řepčická | 21:49 | |
Gercenova | 21:50 | |
Nádraží Hostivař | 21:52 | |
Sklářská | 21:53 | |
Myšlínská | 21:55 | |
Mokřanská | 21:56 | |
Plošná | 21:57 | |
Michelangelova | 21:58 | |
Skalka | 22:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost