trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 18:23 | |
Lihovar | 18:25 | |
Chodovec | 18:34 | |
Chodovská tvrz | 18:36 | |
Litochlebské náměstí | 18:37 | |
Bachova | 18:38 | |
Mikulova | 18:39 | |
Hněvkovského | 18:40 | |
Modrá škola | 18:41 | |
Háje | 18:43 | |
Horčičkova | 18:44 | |
Jakobiho | 18:47 | |
Sídliště Petrovice | 18:48 | |
Poliklinika Petrovice | 18:49 | |
Veronské náměstí | 18:50 | |
Nové Petrovice | 18:51 | |
Livornská | 18:52 | |
Bolevecká | 18:53 | |
Na Vartě | 18:54 | |
Boloňská | 18:55 | |
Řepčická | 18:57 | |
Gercenova | 18:58 | |
Nádraží Hostivař | 19:00 | |
Sklářská | 19:01 | |
Myšlínská | 19:03 | |
Mokřanská | 19:04 | |
Plošná | 19:05 | |
Michelangelova | 19:06 | |
Skalka | 19:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost