trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 20:31 | |
Lihovar | 20:33 | |
Chodovec | 20:42 | |
Chodovská tvrz | 20:44 | |
Litochlebské náměstí | 20:45 | |
Bachova | 20:46 | |
Mikulova | 20:47 | |
Hněvkovského | 20:48 | |
Modrá škola | 20:49 | |
Háje | 20:51 | |
Horčičkova | 20:52 | |
Jakobiho | 20:55 | |
Sídliště Petrovice | 20:56 | |
Poliklinika Petrovice | 20:57 | |
Veronské náměstí | 20:58 | |
Nové Petrovice | 20:59 | |
Livornská | 21:00 | |
Bolevecká | 21:01 | |
Na Vartě | 21:02 | |
Boloňská | 21:03 | |
Řepčická | 21:05 | |
Gercenova | 21:06 | |
Nádraží Hostivař | 21:08 | |
Sklářská | 21:09 | |
Myšlínská | 21:11 | |
Mokřanská | 21:12 | |
Plošná | 21:13 | |
Michelangelova | 21:14 | |
Skalka | 21:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost