trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 11:31 | |
Lihovar | 11:33 | |
Chodovec | 11:42 | |
Chodovská tvrz | 11:44 | |
Litochlebské náměstí | 11:45 | |
Bachova | 11:46 | |
Mikulova | 11:47 | |
Hněvkovského | 11:48 | |
Modrá škola | 11:49 | |
Háje | 11:51 | |
Horčičkova | 11:52 | |
Jakobiho | 11:55 | |
Sídliště Petrovice | 11:56 | |
Poliklinika Petrovice | 11:57 | |
Veronské náměstí | 11:58 | |
Nové Petrovice | 11:59 | |
Livornská | 12:00 | |
Bolevecká | 12:01 | |
Na Vartě | 12:02 | |
Boloňská | 12:03 | |
Řepčická | 12:05 | |
Gercenova | 12:06 | |
Nádraží Hostivař | 12:08 | |
Sklářská | 12:09 | |
Myšlínská | 12:11 | |
Mokřanská | 12:12 | |
Plošná | 12:13 | |
Michelangelova | 12:14 | |
Skalka | 12:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost