trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 10:48 | |
Želivského | 10:49 | |
Bělocerkevská | 10:51 | |
Na Míčánkách | 10:52 | |
Kodaňská | 10:53 | |
Čechovo náměstí | 10:55 | |
Bohemians | 10:56 | |
Ukrajinská | 10:58 | |
Kloboučnická | 11:00 | |
Pod Jezerkou | 11:01 | |
Michelská | 11:03 | |
Hadovitá | 11:04 | |
Jemnická | 11:05 | |
Vyskočilova | 11:06 | |
Brumlovka | 11:07 | |
Budějovická | 11:09 | |
Poliklinika Budějovická | 11:10 | |
Antala Staška | 11:11 | |
Ryšánka | 11:12 | |
Na Planině | 11:14 | |
Zelený pruh | 11:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost