trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zelený pruh | 18:34 | |
Na Planině | 18:34 | |
Ryšánka | 18:36 | |
Krčská | 18:37 | |
Budějovická | 18:39 | |
Brumlovka | 18:41 | |
Jemnická | 18:43 | |
Hadovitá | 18:44 | |
Ohradní | 18:45 | |
Michelská | 18:46 | |
Pod Jezerkou | 18:47 | |
Kloboučnická | 18:48 | |
Ukrajinská | 18:50 | |
Bohemians | 18:51 | |
Koh-i-noor | 18:53 | |
Kavkazská | 18:55 | |
Na Míčánkách | 18:57 | |
Bělocerkevská | 18:58 | |
Želivského | 19:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost