trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 13:48 | |
Želivského | 13:49 | |
Bělocerkevská | 13:51 | |
Na Míčánkách | 13:52 | |
Kodaňská | 13:53 | |
Čechovo náměstí | 13:55 | |
Bohemians | 13:56 | |
Ukrajinská | 13:58 | |
Kloboučnická | 14:00 | |
Pod Jezerkou | 14:01 | |
Michelská | 14:03 | |
Hadovitá | 14:04 | |
Jemnická | 14:05 | |
Vyskočilova | 14:06 | |
Brumlovka | 14:07 | |
Budějovická | 14:09 | |
Poliklinika Budějovická | 14:10 | |
Antala Staška | 14:11 | |
Ryšánka | 14:12 | |
Na Planině | 14:14 | |
Zelený pruh | 14:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost