trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zelený pruh | 12:49 | |
Na Planině | 12:49 | |
Ryšánka | 12:51 | |
Krčská | 12:52 | |
Budějovická | 12:54 | |
Brumlovka | 12:56 | |
Jemnická | 12:58 | |
Hadovitá | 12:59 | |
Ohradní | 13:00 | |
Michelská | 13:01 | |
Pod Jezerkou | 13:02 | |
Kloboučnická | 13:03 | |
Ukrajinská | 13:05 | |
Bohemians | 13:06 | |
Koh-i-noor | 13:08 | |
Kavkazská | 13:10 | |
Na Míčánkách | 13:12 | |
Bělocerkevská | 13:13 | |
Želivského | 13:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost