trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 09:07 | |
Křížová | 09:10 | |
Správa sociálního zabezpečení | 09:11 | |
Pod Konvářkou | 09:12 | |
Pod Děvínem | 09:13 | |
Zlíchov | 09:14 | |
Hlubočepy | 09:15 | |
Na Srpečku | 09:16 | |
Michnovka | 09:16 | |
V Uličce | 09:17 | |
Nádraží Hlubočepy | 09:18 | |
Slivenecká | 09:20 | |
Dreyerova | 09:21 | |
Chaplinovo náměstí | 09:23 | |
Poliklinika Barrandov | 09:24 | |
Štěpařská | 09:25 | |
Nový Slivenec | 09:27 | |
V Remízku | 09:27 | |
Smaragdová | 09:28 | |
Návětrná | 09:30 | |
K Holyni | 09:31 | |
Slivenec | 09:32 | |
U Křížku | 09:34 | |
Frančíkova | 09:35 | |
Za Chalupami | 09:36 | |
Lochkov | 09:37 | |
Pod Lochkovem | 09:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost