trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 07:07 | |
Křížová | 07:09 | |
Správa sociálního zabezpečení | 07:10 | |
Pod Konvářkou | 07:11 | |
Pod Děvínem | 07:12 | |
Zlíchov | 07:13 | |
Hlubočepy | 07:14 | |
Na Srpečku | 07:15 | |
Michnovka | 07:15 | |
V Uličce | 07:16 | |
Nádraží Hlubočepy | 07:17 | |
Slivenecká | 07:19 | |
Dreyerova | 07:20 | |
Chaplinovo náměstí | 07:21 | |
Poliklinika Barrandov | 07:22 | |
Štěpařská | 07:23 | |
Nový Slivenec | 07:25 | |
V Remízku | 07:25 | |
Smaragdová | 07:26 | |
Návětrná | 07:28 | |
K Holyni | 07:29 | |
Slivenec | 07:30 | |
U Křížku | 07:32 | |
Frančíkova | 07:33 | |
Za Chalupami | 07:34 | |
Lochkov | 07:35 | |
Pod Lochkovem | 07:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost