trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 19:21 | |
Prvomájová | 19:23 | |
Safírová | 19:24 | |
V Sudech | 19:25 | |
Cementárna Radotín | 19:26 | |
K Cikánce | 19:26 | |
Lochkov | 19:29 | |
Za Chalupami | 19:30 | |
Frančíkova | 19:31 | |
U Křížku | 19:32 | |
Slivenec | 19:34 | |
K Holyni | 19:35 | |
Opálová | 19:36 | |
Nový Slivenec | 19:37 | |
Štěpařská | 19:39 | |
Poliklinika Barrandov | 19:40 | |
Chaplinovo náměstí | 19:41 | |
Dreyerova | 19:42 | |
Slivenecká | 19:43 | |
Nádraží Hlubočepy | 19:45 | |
Michnovka | 19:46 | |
Na Srpečku | 19:47 | |
Hlubočepy | 19:48 | |
Zlíchov | 19:49 | |
Pod Děvínem | 19:51 | |
Správa sociálního zabezpečení | 19:52 | |
Křížová | 19:54 | |
Na Knížecí | 20:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost