trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 18:07 | |
Křížová | 18:10 | |
Správa sociálního zabezpečení | 18:11 | |
Pod Konvářkou | 18:12 | |
Pod Děvínem | 18:13 | |
Zlíchov | 18:14 | |
Hlubočepy | 18:15 | |
Na Srpečku | 18:16 | |
Michnovka | 18:16 | |
V Uličce | 18:17 | |
Nádraží Hlubočepy | 18:18 | |
Slivenecká | 18:20 | |
Dreyerova | 18:21 | |
Chaplinovo náměstí | 18:23 | |
Poliklinika Barrandov | 18:24 | |
Štěpařská | 18:25 | |
Nový Slivenec | 18:27 | |
V Remízku | 18:27 | |
Smaragdová | 18:28 | |
Návětrná | 18:30 | |
K Holyni | 18:31 | |
Slivenec | 18:32 | |
U Křížku | 18:34 | |
Frančíkova | 18:35 | |
Za Chalupami | 18:36 | |
Lochkov | 18:37 | |
Pod Lochkovem | 18:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost